Dermaroller çatlak tedavisi

115914EH-0-lp[1]  Dermaroller cildin çatlak, kırışık, yanık izleri, sivilce izleri gibi sorunlara kendi mekanizmasını çalıştırarak karşı koymasını sağlayan bir alettir. Bir sülündür üzerinde cilde zarar vermeyen yüz doksan iki iğneden oluşan bir düzeneğe sahiptir. Dermaroller deri altındaki dermis tabakasına ulaşarak cilt problemlerine daha kesin ve kalıcı bir çözüm üretir. Oysa kullanılan jeller kremler cildin üst tabakası olan epidermiste kalır ve geçici çözüm üretirler.

Dermaroller çatlak tedavisinde kullanılabilir. Profesyonel düzeneği ile dermaroller çatlak tedavisi için kullanılacak çok iyi bir üründür. Dermatologlar da Dermaroller ın iğneleme terapisini desteklemektedir. Dermaroller çatlak tedavisini daha kısa sürede etkili bir şekilde gerçekleştirir. Dermaroller üzerindeki iğneler ile dermisi deler. Bu küçük delikleri vücut yara olarak algılar ve bölgeyi hızlı bir şekilde onarmaya çalışır. Kolajen artımı vücudun kendi mekanizması uyarılarak sağlanmış olur. Bu şekilde çatlaklarda hızlı bir iyileşme gözlenir. Dermaroller’ın çatlak tedavisinde açmış olduğu mikro kanallar ile derinin geçirgenliği de artar. Haricen kullanılan serumların, kremlerin emilimi daha da artar. Dermaroller çatlak tedavisinde kullanılabilecek ilaçlardan daha etkilidir. Dermaroller ile vücut bir nevi kendi kendini onarır.

Dermaroller çatlak tedavisi dışında pek çok cilt sorunu için de kullanılabilecek etkili bir üründür. Selülit tedavisi, akne ve sivilce izleri, saç ve göz bakımı gibi alanlarda da Dermaroller kullanılabilir. Mekanizma aynıdır. Vücudun kendi mekanizması harekete geçirilir.

Source:

http://www.dermaroller.com.tr/

 http://www.dermobakim.com/Benev-GF-Brightening-Complex-Serum.html

2 Şubat 2013 admin
Yorum yapın