Karın sıkılaştırıcı kremler

karın sıkılaştırıcı krem Kadınlar pek çok nedene bağlı fiziksel değişimler yaşarlar. Doğum bunlardan en ön plana çıkanıdır. Doğumla birlikte cilt hiç gerilmediği kadar gerilir. Karın bölgesinde ve göğüslerde büyümeye bağlı olarak çatlaklar oluşur. Onun dışında hızlı kilo alıp verme ile de vücutta sarkmalara neden olur. Düzensiz beslenmeye, hareketsizliğe bağlı olarak da vücudun belli bölgelerinde selülit meydana gelir. Selülitler deri altındaki dolaşımın bozulması ile oluşur. Deri altında yağ tabakası birikir ve portakal görümü oluşur. Selülitler bayanların hoşlanmadığı şeylerdendir ve yine selülitlerle başa çıkabilmek için çeşitli yöntemler denenir.

Vücutta özellikle kadınlarda karın bölgesinde selülit, çatlak, yağlanma sorunları yaşanır. Çok tehlikeli boyuta gelmediği takdirde bu problemlerin karın sıkılaştırıcı krem ile tedavileri mümkündür. Karın sıkılaştırıcı kremler bitkisel içeriklidirler. İçlerindeki aktif maddeler sayesinde karın bölgesindeki yağları dağıtırlar. Bölgede dolaşımı harekete geçirerek yağ yakımını hızlandırırlar.

Karın sıkılaştırıcı kremler karın bölgesinde inceltici etki yaratırlar. Mevcut bölgede yağ yakımını hızlandırırlar. Karın sıkılaştırıcı krem seçerken güvenilir bir marka olmasına dikkat edilmelidir. Bir de uzun süre etkili kremler tercih edilmelidir. Hangi karın sıkılaştırıcı krem, hangi jel kullanılırsa kullanılsın spor yapmak şarttır. Bol su içerek de tedavinin desteklenmesi gerekir. Karın sıkılaştırıcı kremler daha ince ve fit bir görünüm kazandırır. Tabi düzenli olarak kullanılması gerekir. Karın sıkılaştırıcı krem masaj yaparak uygulanmalıdır. Bu sayede dolaşım hızlanır ve yağ yakımı gerçekleşir. Onun dışında masaj aletleri ya da zayıflatıcı kemer ile birlikte uygulanabilir.

13 Şubat 2013 admin
Yorum yapın