Mustela çatlak kremi

mustela çatlak kremi Bayanların hamilelik döneminde en çok yaşadıkları olay birden alınan aşırı kilolara vücudun ayak uyduramaması ve derinin çok fazla gerilmesi ile incelmesi ve dolayısıyla deforme olmasıdır. Hamileliğin özellikle dördüncü ayından sonra yavaş yavaş ciltte çatlak oluşumları başlar. Karın ve göğüs bölgesinde derinin aşırı gerilmesi sonucu oluşan çatlaklar daha önce böyle bir şey yaşamayan anne adaylarını rahatsız eder. Bunun yanında çatlaklardan kurtulmak mümkündür. Hatta çatlaklar oluşmadan ya da yeni yeni belirdiğinde önlem almak en iyisidir. Bu yüzden hamileliğin özellikle dördüncü ayından itibaren çatlak kremi kullanımına başlamalıdır. Tabi bu arada bebeğin sağlığını da düşünerek bitkisel ve zararsız çatlak kremleri tercih edilmelidir.

Mustela çatlak kremi annenin ve bebeğin sağlığını tehlikeye sokmaz. Mustela çatlak kremi çatlakların oluşumunu önler. Cildin gerilerek yıpranmasını durdurur. Cildin esnekliğini ve elastikiyetini arttırır. Çatlakların görüntüsünü hafifletir belirginsizleştirir. Epidermisi yeniler. Cildi yeniden yapılandırır. Mustela çatlak kremi mevcut çatlakları onarır yeni çatlakların oluşumunu önler. Mustela çatlak kremi bir lokal bakım kremidir. Kırmızı yara izi şeklindeki çatlakların rengini açarak vücut rengine uygun tona getirir. İlerlemiş, derinleşmiş çatlaklarda derinliği azaltır. Cildi besler. Mustela çatlak kremi emzireme döneminde dahi kullanılabilir. Güvenilirliği test edilip onaylanmıştır.

Mustela çatlak kremi hamilelik dönemi ve doğum sonrasında oluşan can sıkıcı çatlaklardan kurtulmaya yardımcı olur. Cildin çok fazla gerilip yıpranmaması için ciltteki esnekliği arttırır. Çatlakları etkili bir şekilde onarır. Cilt rengini dengeler. Çatlakları belirginsiz hale getirir.

Source:

http://www.mustela.com.tr/content/Stretch-Marks-Double-Action-Catlak-Onleyici-Krem

http://www.dermobakim.com/mustela-strech-marks-double-action-150-ml.html

25 Mart 2013 admin
Yorum yapın